Teslimat / Kargo

Acilkirtasiye.com tüm Türkiye'ye online kırtasiye malzemesi siparişlerinin gönderimini yapmaktadır. Sipariş teslimatları üç farklı yöntemle yapılır:

1) Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderim: Siparişiniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile sizlere en hızlı şekilde ulaştırılır. Kargo ile yapılan gönderilerde 75 TL üstü siparişleriniz için kargo ücretsizdir.  Hafta içi saat 15:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Detaylı bilgi için "Sıkça Sorulan Sorular" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2) İstanbul Beylikdüzü İlçesi: Servis yapan kendi araçlarımız dağıtım bölgesi içerisindeki adreslere aynı gün içinde teslimat yapmaktadır. Beylikdüzü İlçesi için 75 TL üstü siparişlerinizde teslimat ücreti alınmamaktadır.

3) Tüm İstanbul İlçeleri: İstanbul iline ait tüm ilçelere kendi araçlarımızla teslimat imkanımız bulunmaktadır. Bu tarz teslimatlarda ürün ve sipariş alt sınırı uygulanabilmektedir. Detaylı bilgi için 0212 876 03 39 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.