İptal & İade Koşulları

ACİL KIRTASİYE İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

6502 numaralı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uyarınca acilkirtasiye.com üzerinden almış olduğunuz ürünleri size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. 14 günlük yasal süreyi aşan veya "Mesafeli Satış Sözleşmesi" nin 11.maddesinde belitilen ürünlerde bu iade söz konusu değildir. Bu konuya dikkat etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Ürün iade işlemleri için iletişim formuzu kullanarak ürün iade kodu talep edebilirsiniz. Ürün gönderimi mutlaka anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile yapılmalıdır. 

 

İade kodu size ulaştıktan sonra 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi'ni arayarak paketin adresinizden ücretsiz olarak alınmasını talep edebilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğiniz durumda sitemizde üyelik oluşturarak sipariş verdiyseniz "İade Formu" sayfamızdaki formu doldurmanız işlemleri hızlandıracaktır. Üyelik oluşturmadan misafir olarak verilen siparişlerde destek almak için iletişim formunu kullanabilir veya 0286 316 27 67 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim