İptal & İade Koşulları

ACİL KIRTASİYE İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

6502 numaralı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uyarınca acilkirtasiye.com üzerinden almış olduğunuz ürünleri size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunmaktadır. 14 günlük yasal süreyi aşan veya "Mesafeli Satış Sözleşmesi" nin 11.maddesinde belitilen ürünlerde bu iade söz konusu değildir. Bu konuya dikkat etmenizi önemle hatırlatırız.

 

Ürün gönderimi mutlaka anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile yapılmalıdır. Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderilerde paketi kargo görevlisine teslim ederken iade ürün olduğu ve 402519866 sözleşme numarası mutlaka belirtilmelidir. Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Farklı kargo firmaları ile yapılan gönderilerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.

 

Yurtiçi Kargo ile yapacağınız iadelerde ürünler gönderim için hazır olduğunda 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi'ni arayarak paketin adresinizden ücretsiz olarak alınmasını talep edebilirsiniz.

 

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğiniz durumda sitemizde üyelik oluşturarak sipariş verdiyseniz "İade Formu" sayfamızdaki formu doldurmanız işlemleri hızlandıracaktır. Üyelik oluşturmadan misafir olarak verilen siparişlerde destek almak için 0286 316 27 67 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim