6502 numaralı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun uyarınca acilkirtasiye.com üzerinden almış olduğunuz ürünleri size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkınız bulunmaktadır. 14 günlük yasal süreyi aşan veya "Mesafeli Satış Sözleşmesi" nin 15.maddesinde belitilen ürünlerde bu iade ve değişim söz konusu değildir. Bu konuya dikkat etmenizi önemle hatırlatırız.

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğiniz durumda sitemizde üyelik oluşturarak sipariş verdiyseniz "İade Formu" sayfamızdaki formu doldurmanız işlemleri hızlandıracaktır. Üyelik oluşturmadan misafir olarak verilen siparişlerde destek almak için 0850 305 5779 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün gönderimi mutlaka anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile yapılmalıdır. Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderilerde paketi kargo görevlisine teslim ederken iade ürün olduğu mutlaka belirtilmelidir. Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Farklı kargo firmaları ile yapılan gönderilerde kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmalıdır.

Yurtiçi Kargo ile yapacağınız iadelerde ürünler gönderim için hazır olduğunda 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi'ni arayarak paketin adresinizden ücretsiz olarak alınmasını talep edebilirsiniz.