El İşi Kağıtları


 • El İşi Kağıdı

   

  El işi kağıdı genellikle kreşte ve ana sınıfında kullanılan rengarenk parlak kağıtların genel adıdır. Kreşe ya da anasınıfına giden çocukların parmak kaslarının gelişmesi için yapılan aktivitelerin vazgeçilmez parçalarından birisidir. Genellikle parlak renklere sahip olan bu kâğıtlar ile çeşitli çalışmalar yapılabilmektedir. Bir balığa renk vermek için küçük küçük koparılıp rengârenk balık elde edilebilmektedir. Ya da çeşitli cisimler şeklinde keserek boya yapmadan güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

   

  Daha önce sadece parlak renkleri olan elişi kağıtları varken günümüz teknoloji ile gelişip kendine yeni modellerde eklemiştir. Örneğin el işi kağıtlarının desenli modelleri de satışa sunulmuştur. Aynı zamanda desenli el işi kağıdının yanına simli el işi kağıdı da eklenmiştir. Bu sebepten dolayı sadece kreş ve anaokulu öğrencileri tercih etmemektedirler.

   

  Ortaokul ya da lise öğrencilerinin de performans ödevi yaparken kullandığı bir araç olmuştur. Kartonlarına büyük başlık atarken el işi kağıtlarından faydalanmaktadırlar. Her harfi başka renk başka desen veya başka simli el işi kağıdı kullanarak daha özgü çalışmalar yapmaktadır.

   

  Aynı zamanda el işi kağıdını yetişkinler de kullanmaktadırlar. Kutularını, çekmece içlerini daha modern bir görüntüye sokmak için el işi kağıdı ile kaplamaktadırlar. Ya da doğum günlerinde, sevgililer gününde, evlilik yıldönümlerinde kağıt süslemesi olarak kullanmaktadırlar.

   

  Artan el işi kağıtlarını keserek kendinize kimse de olmayan kitap ayraçları yapabilirsiniz. Ya da defterlerinizin kapak kısımları kirlenmiş kötü bir görüntü oluşturmuş ise bu kötü görüntüyü simli el işi kağıdını kaplayarak gizleyebilirsiniz.

   

  Bizler de yaşamınızın her ayrıntısını süsleyen el işi kağıtlarını sizlerle buluşturuyoruz. İster 5’li ister 9’lu isterseniz de 10’lu paketlerden satın alabilirsiniz. El işi kağıtlarının sizlere bir tık kadar uzak olduğunu unutmayın.
   

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır