Acilkirtasiye.com site üzerinde kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerde en gelişmiş teknolojileri kullanmaktadır. Online alışverişinizde güvenliğiniz bizler için son derece önemlidir.

İnternet sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerin tüm tahsilat işlemleri 2009 yılından beri ülkemizdeki en büyük ödeme aracı firmalarından olan PayTR aracılığı ile yapılmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansı ile 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olan ve PCI DSS Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonunun V3.2 sertifikasına sahip olan olan PayTR aracılığıyla ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Acil Kırtasiye Güvenilir Mi?

Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz ödeme sayfamız da dahil olmak üzere tüm internet sitesi sayfalarımız https güvenlik protokolüne sahiptir. Bilgileriniz güçlü bir şifreleme sistemine sahip olan SSL ile banka sistemlerine iletilmektedir. Kart bilgilerinizin site üzerinde saklanması mümkün değildir. Tüm ödeme işlemi kullandığınız cihaz ile banka sistemleri arasında gerçekleşmektedir.

Üyelik sırasında girmiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz internet sitemizin barındırıldığı sunucularda güvenli olarak saklanıp hiç bir suretle üçüncü kişilere satılmaz veya kiralanmaz.

Acilkirtasiye.com olarak bizler keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamanızı dileriz...